Gelişim Elektronik

Yüksek iş gücü ve gelişmiş marka yapısı ile tanınan küresel, çok yönlü bir üretim çözümleri sağlayıcısıyız. Kaliteye, güvenilirliğe, değere, hıza, etik davranışa, kişisel ve kurumsal bağlılığa değer veren yüksek performanslı bir kültüre bağlıyız.

NE YAPIYORUZ
Gelişim Elektronik, güvenlik sektöründe profesyonelliği en üst düzeyde olmak üzere, yangın kontrol, alarm sistemleri, network sistemleri, parmak izi ve geçiş kontrol sistemleri, fiber altyapı çözümleri ve yazılım dallarında hizmetler vermektedir. Tüm bu yapıların alt dalları da olmak üzere uçtan uca mühendislik, tasarım ve üretim çözümleri sunar. Kurumsal güvenliği en üst düzeyde tutarak, son derece entegre küresel ayak izimiz, sıkı kalite sistemlerimiz, müşteri ilişkileri yönetimi modelimiz ve tedarik zinciri desteğimiz aracılığıyla garantili hizmetler sunuyoruz.

DEĞER PAKETİMİZ
Müşterilerimizin ürünlerinin tüm yaşam döngüsü boyunca en yüksek düzeyde kalite, güvenilirlik ve hizmet sunmamıza yardımcı olan sağlam süreç ve prosedürlerimizi içerir.

Faaliyet Alanlarımız

Çevremizdeki dünyayı iyileştiren akıllı güvenlik çözümleri tasarlamaktayız. Eşsiz hizmet, destek ve inovasyon taahhüdümüz sayesinde, müşterilerimizin için en önemli olana, daha güvenli ve daha verimli operasyonlara odaklanmasına yardımcı oluyoruz.

Referanslarımız

Deneyime güvenen, profesyonel destek alarak işlerinde verimlilik potansiyelini azami seviyeye çıkaran değerli müşterilerimizin listesi. Ailemiz her geçen gün büyüyor.

Uzman danışmanlarımız ile yanınızdayız

Hangi hizmeti alacağınızda kararsız kaldıysanız endişelenmeyin. Uzman danışmanlarımız sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.

Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

Her türlü soru ve görüşleriniz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Gelişim Elektronik Güvenlik Sis.Ltd.Şti.

0232 404 00 24
info@gegs.com.tr
Halkapınar Mah. 1203/1 Sokak No:5 Kat:3 D/301 Konak / İZMİR
gelisim.elektronik
gegs.com.tr

Soru ve Görüş Bildir